Showroom matrace Vegas


Matrace VEGAS majú spríjemňovať spánok a udržovať chrbticu v správnej polohe. Vyberte si zo širokej ponuky pre zdravý spánok a poskladajte si posteľový systém z matracov podľa vlastného výberu a preferencie. Ponúkame taštičkové, pružinové, latexové aj penové matrace v kombinácii s vhodným lamelovým roštom. Z doplnkov nezabudnite na kvalitný anatomický vankúš. Pri ich vhodnej kombinácii bude váš spánok zdravý a výdatný. Zažijete tie najkrajšie sny a Vaša chrbtica sa vám poďakuje.

 

Luxusné ortopedické matrace Vegas

 

Značkové matrace Vegas zahŕňajú hlavne certifikované taštičkové matrace s kvalitnými jadrami z pružín uložených v taštičkách, ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi ortopedickými a zdravotnými vlastnosťami. Ako doplnok kvalitných taštičkových jadier slúžia vrstvy latexu, pamäťovej peny, či kokosové dosky, vďaka čomu nájdete v ponuke matrace rôznych vlastností od tých najtvrdších cez asymetrické matrace (s dvomi rôznymi stupňami tvrdosti podľa toho, na ktorej strane je matrac položený), až po tie najmäkšie.

Okrem nich v ponuke matracov Vegas nájdete aj klasické pružinové, penové a latexové matrace vyrábané s dôrazom na kvalitu, dlhú životnosť a čo najlepšie zdravotné a ortopedické vlastnosti.
Firma irrealis spol. s.r.o. je oficiálny partner matracov Vegas. Platia u nás oficiálne ceny firmy Vegas https://www.matrace-vegas.sk/
Pre bližšie ifnormácie píšte na irrealis@irrealis.sk alebo volajte na 0918 400 138 alebo 0918 400 137
U nás máte možnosť objednať individuálny termín aj mimo otváracích hodín.

 

Kde si môžte matrace Vegas vyskúšať?

Radi vás privítame v našom novootvorenom showroome na Tomášikovej 30 v Bratislave
– administratívna budova Omnia 3.poschodie.
odborne konzultacie matracov
dlhá záruka na matrace
zdravý spánok
odborne konzultacie matracov
Odborná konzultácia
Každý človek má iné požiadavky pre svoj spánok, preto je dôležité, ku každému klientovi pri výbere matraca pristupovať individuálne
Dlhá záruka
Sme si istí tým, čo ponúkame a predávame.
Zdravý spánok
Regenerácia duševných a telesných síl je základom šťastného života.
Servis
Poskytujeme dopravu, montáž, hĺbkové čistenie matracov

Kolekcie ponúkaných matracov

 

Navštívte náš showroom

LUXUS * ZÁŽITOK * ODDYCH * ZDRAVIE

Navštívte naše štúdio, kde nájdete široký výber jednolôžkových aj moderných manželských postelí aj matracov na mieru.
Môžete si vybrať postele podľa svojich potrieb, čo sa týka rozmeru jednolôžkových a dvojlôžkových postelí s možnosťou úložného priestoru.
Vyskúšajte si u nás kvalitné matrace s pamäťovou penou od svetových výrobcov, ktoré spĺňajú štandardy zdravotných a ortopedických matracov.
Tím irrealis vám poskytne osobný prístup a odporučí produkty vhodné pre vaše telo a pokojný kvalitný spánok.

« 1 z 3 »