Kúpeľne


Omnia – kúpeľňa

Veľký priestor kúpelne v novostavbe Omnia-business center sme navrhli luxusne so sprchovým kútom, infrasaunou, dvomi umývadlami a množstvom odkladacieho priestoru, priestranne a pohodlne pre väčšiu rodinu. Nábytok sme zvolili v kombinácii teplého drevodekoru s lesklou bielou a šedým betonom. Pozrite si tiež návrh spálne tu. Dlažba a obklady stien v kúpeľni sú v svetlo a tmavo-sivých farbách. Na oživenie sme použili nadčasovú 3d mozaiku.

Návrh kúpeľne od Zojky

Moderná kúpeľňa s dekorom dreva na podlahe a umývadlovom pulte, ktorý je doplnený hnedým obkladom, pôsobí teplo a domácky a ľahko sa udržiava.

Doska pod umývadlami, slúži aj ako odkladací priestor, bielu skrinku sme uzavreli na schovanie kúpeľňových potrieb, ktoré nemusia byť každému na očiach.

 

Kúpeľňa s dekorom dubu

Predstava zákazníčky o kúpeľni bola vytvoriť priestor, kde sa môže maľovať, umývať, sprchovať, prebalovať dieťa a prať.
Toto všetko sme sa snžili dostať do kúpeľňového priestoru a podarilo sa. Pult na maľovanie sme vytvorili potiahnutím dubovej dosky z pod umývadla. Elegantné riešenie, čo poviete?

 

Kúpeľňa a WC so šedým mramorovým obkladom

 Kúpeľňa je navrhnutá s citom pre detail. Zákazníčka si vybrala veľkoformátový obklad v šedom odtieni mramoru (800x800mm). Tmavá dlažba v kúpeľni je použitá rovnako v celom byte, čím sme dosiahli kompaktnosť interiéru. Sprchový kút so sedením a žľabom je z bočnej steny položený na múriku vane. Okolo vane sme navrhli odkladací priestor pre komfort pri kúpaní a podomietkovú vaňovú batériu od Hansgrohe. Zrkadlo a nábytok kúpeľne si zákazníčka navrhla sama v minimalistickom a praktickom duchu. Dekor nábytku v kúpeľni aj v toalete je ladený k podlahe.

« 1 z 2 »

 

Moderná kúpeľňa s retro prvkami

Kúpeľňa vytvorená v modernom duchu s retro prvkami, ktoré sme docielili retro batériami a obkladmi. Veľký sprchový kút o rozmeroch 1300×1000 je v kúpeľni hlavnou dominantou.

Vaňa má zaujímavú odkladaciu plochu urobenú z ytongu a obloženú retro obkladom.

Nábytok na mieru je navrhnutý v rovnakom dekore ako nábytok v celom byte.

« 1 z 2 »

 

Kúpeľňa inšpirovaná prírodou – 3d obklad vĺn

Rekonštrukcia kúpeľne s vysokým stropom (3500 m) v starom meste Bratislavy. Klientka chcela znížiť strop z dôvodu zakrytia vzduchotechniky a my sme rekonštrukciu uchopili aj s funkčnosťou bezbariérovosti do budúcnosti. Pri rozhodovaní medzi vaňou a sprchovým kútom zvíťazil kút o rozmeroch 1500 mm s posuvnými dverami a priestorom na sedenie. Nábytok pod oknom a vedľa neho spĺňa veľmi funkčný a praktický účel, veľká skriňa zakrýva kotol. Použili sme veľmi obľúbený keramický kúpeľňový obklad s 3D dekorom Vlny, ktorý je trendom roku 2017. Zaujímavý obklad sa komponoval nie na celú stenu, ale iba na tie, ktoré prichádzajú do styku s vodou.  Biely obklad si žiadal zakomponovať ešte nejakú farbu, preto sme vybrali šedú a k nej dekor hnedo-šedého dreva. Veľmi radi poradíme aj Vám s rekonštrukciou, stačí nám zavolať a dohodnúť si termín.

« 1 z 2 »

 

Moderná kúpeľňa v šedom nádychu

Kúpeľňa je miesto, kde trávime veľa času, preto je potrebné navrhnúť ju tak, aby sme sa v nej cítili čo najlepšie. Zvolená farebná kombinácia je prispôsobená vkusu zákazníka a vyhoveli sme požiadavke farebnosti v odtieňoch šedej. Mozaika a žltý pruh je ozvláštňujúcim a skrášľujúcim prvkom. Kvôli vode a potrubiu sme umiestnili všetku sanitu na jednu stenu. Posúďte sami aké by bolo ráno v tejto kúpeľni?

« 1 z 2 »

Elegantná kúpeľňa

Zákazníci požadovali v kúpeľni sprchový kút aj vaňu, wc a umývadlo. Rozmiestnenie jednotlivých prvkov nám umožnilo krásnu kombináciu. Dlažba v dekore dreva je vynikajúcou alternatívou pre použitie v akomkoľvek projekte, či už v rodinných domoch alebo komerčných priestoroch, v interiéri aj v exteriéri. Použili sme ju v našej kúpeľni a vytiahli aj za sprchový kút. Elegantné obklady do kúpeľne s prirodzeným šarmom v súčasnom dizajne sú najlepšou voľbou pre každý moderný interiér. Na odkladanie šampónov sme navrhli niku do sprchového kúta a obložili mozaikou. WC sme umiestnili za dvere a niku najmä kvôli súkromiu.

Moderná kúpeľňa

Kúpeľňa je spoločne s kuchyňou najkomplikovanejšou miestnosťou bytu. Odpad, sanitárne vybavenie, obklady, dlažba, vykurovanie, odvetranie – to všetko a mnoho ďalších faktov sa musí spojiť s estetickým a praktickým hľadiskom pre docielenie žiadajúceho výsledku.

Kúpeľňa s drevodekorom

Kúpeľňa je navrhnutá a zariadená tak, aby plnila svoj primárny účel, a to aby ukľudnila zmysly a navodila pocit harmónie. Pocit rehabilitácie dodáva saunový efekt položenia dlažby na stenu. Pokračovali sme v štruktúre dreva z podlahy a vytiahli sme ho až na stenu. Dlažba je veľmi odolná a na nerozoznanie od dreva. Ako doplňujúci obklad sme použili biely matný obklad a ako dekoráciu mozaiku s chrómovými prvkami. Nábytok je navrhnutý na mieru k zákazníkovým predstavám, obsahuje skrinku pod umývadlo a zrkadlovú skriňu s osvetlením. Nábytok môže byť v rôznych drevodekoroch. Vybrané materiály vám radi naceníme a ukážeme naživo.

Radi Vás privítame v našom štúdiu.

Kúpeľňa s dizajnérskym minimalizmom

Moderná kúpeľňa síce dýcha dizajnérskym minimalizmom a hladkými plochami – čo však neznamená, že musí byť chladná a neosobná. Dôležitá je v tomto prípade práca s materiálmi, farbami a svetlom. Drevo, sklo, kov a keramika skombinované v správnom pomere vytvárajú harmonický súlad. Logistické využitie úložného priestoru ocenia všetci, ktorým priestor kúpeľne neponúka široké možnosti zariaďovania kúpeľne. Doplnením vhodného osvetlenia a doplnkov vytvoríte z každej kúpeľne oázu pokoja.

Kúpeľňa s možnosťou bezbariérového prístupu

Tvarovo jednoduché rozmiestnenie nábytku dodáva kúpeľni vzdušnosť a priestrannosť. Retro nábytok v šedých odtieňoch je nadčasovým prvkom. Francúzke okno v kúpeľni sa stáva v posledných rokoch dominantou. Ak vám ho priestor umožní zakomponovať, prenesiete si tak kúsok stredomorskej elegancie aj k vám. Otvorený sprchový kút  je ďalšou z možností ako jednoducho otvoriť priestor a urobiť ho tak aj bezbariérovým.

Nadčasová kúpeľňa

Moderná kúpeľňa, v ktorej sa spája funkčnosť a elegancia. Sprchový kút svojím priehľadným minimalistickým stvárnením a čistými tvarmi opticky zväčšuje priestor. Takéto presklenenie sprchového kúta je hitom najmä v severských krajinách a dotvára kúpeľni magické čaro a dáva vyniknúť kráse obkladov. Čistý dizajn kúpeľne podčiarklo zakomponovanie práčky do nábytku.

V tejto galérii žiadne snímky.

Priestranná kúpeľňa

Navrhnutá priestranná kúpeľňa do rodinného domu, ktorý sa začína stavať. Zadaním klientov bolo umiestniť do priestoru všetku sanitu. Práčku nemajú v pláne umiestniť do kúpeľne, takže nám tam nebude „strašiť“. Na podlahu a niektoré steny sme využili toľko obľúbenú dlažbu s dekorom dreva. Pre punc luxusu sme ju doplnili bielym matným obkladom so zlatou mozaikou. V sprchovom kúte je vysekaná polička obložená sklenenou mozaikou využitou aj na vani a samostatnom wc. Toaletu v kúpeľni sme sa snažili umiestniť na nenápadnejšie miesto za dvere a oddelili ho stenou s tehál. Oknom a zrkadlom sme kúpeľni dodali presvetlenie a zväčšenie priestoru.

« 1 z 2 »