Matrace VEGAS predajňa Bratislava


Matrace VEGAS majú spríjemňovať spánok a udržovať chrbticu v správnej polohe. Vyberte si zo širokej ponuky pre zdravý spánok a poskladajte si posteľový systém z matracov podľa vlastného výberu a preferencie. Ponúkame taštičkové, pružinové, latexové aj penové matrace v kombinácii s vhodným lamelovým roštom. Z doplnkov nezabudnite na kvalitný anatomický vankúš. Pri ich vhodnej kombinácii bude váš spánok zdravý a výdatný. Zažijete tie najkrajšie sny a Vaša chrbtica sa vám poďakuje.

 

Luxusné ortopedické matrace Vegas

 

Značkové matrace Vegas zahŕňajú hlavne certifikované taštičkové matrace s kvalitnými jadrami z pružín uložených v taštičkách, ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi ortopedickými a zdravotnými vlastnosťami. Ako doplnok kvalitných taštičkových jadier slúžia vrstvy latexu, pamäťovej peny, či kokosové dosky, vďaka čomu nájdete v ponuke matrace rôznych vlastností od tých najtvrdších cez asymetrické matrace (s dvomi rôznymi stupňami tvrdosti podľa toho, na ktorej strane je matrac položený), až po tie najmäkšie.

Okrem nich v ponuke matracov Vegas nájdete aj klasické pružinové, penové a latexové matrace vyrábané s dôrazom na kvalitu, dlhú životnosť a čo najlepšie zdravotné a ortopedické vlastnosti.

 

vyber-matracu

Ako vybrať správny matrac ?

Ktoré matrace sú najlepšie ? Kde si môžeme matrace zakúpiť? Mali by páry a manželia kupovať jeden matrac v celku? Môžu matrace liečiť? Ako vyberať rozmery matraca?

vecerny-predaj

PO,UT, ST, ŠT  – otvorené od 8:00 do 17:00 hodiny

V prípade záujmu možnosť individuálnych termínov mimo otváracieho času showroomu.

volajte na tel. 0918 400 137 alebo 0918 400 138

matrace vegas

Zloženie matracov VEGAS

Chcete vedieť viac o najmodernejších prvkoch použitých pri výrobe matracov VEGAS ? Snímateľné poťahy, pružinové a taštičkové jadrá, latex, kokosové dosky, peny a ďalšie materiály, čítajte viac…

mapa

Kde nás nájdete ?

Značková predajňa Bratislava

Tomášikova 30,

administratívna budova Omnia 3.poschodie

821 01 Nové Mesto, Bratislava

tel. 0918 400 137 alebo 0918 400 138

 

Kolekcie ponúkaných matracov

 

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0918 400 137 alebo 0918 400 138